Türkçe English
 
Seramik Makaralar

BORU SANAYİ UYGULAMALARI

Boru sanayindeki uygulamalar için kullanılacak malzemelerden iyi aşınma dayanımı ve yüzey kalitesi beklenilmektedir. Böylece üretilen ürünün kalitesi takımlarla temasından dolayı tehlikeye atılmış olmaz. Sertlikleri ve yüzey kaliteleri sayesinde Technox®  500 ve Silikon Nitrid seramikler boru işlemede uygulandıklarında takım ömrü ve boru kalitesi açısından en yüksek notu almışlardır. Boru üretimlerinde hem Silikon Nitrid hem de Technox®  500 seramikleri sorunsuz ve düşük maliyetli üretim için anahtar bir rol üstlenmektedirler.

 

          
 
BORU KAYNAK MAKARALARI

Technox 500® ve Silikon Nitrid kaynak makaraları, boruların boyuna dikişlerinin yapılmasında kullanılan yüksek frekanslı indüksiyon kaynak prosesi esnasında açığa çıkan manyetik alanlardan etkilenmemektedir. Silikon Nitrid kaynak makaralarının kullanımı aşınmayı belirgin bir biçimde düşürmekte,Duruş sürelerini en aza indirgemekte, sonuç olarak üretkenlik artmaktadır. Şekillendirme teknolojisinde Silikon Nitrid malzemeler çoğu uygulama alanı için ya eksik değerlendirilmişler veya yerleşmişlerdir. 

ALÜMİNE ÇELİK BORULARIN EĞİLMESİ VE GENLEŞTİRİLMESİ

Technox 500’den imal edilen eğme ve genleştirme takımları, çatlamaya karşı aşırı dayanıklıdır ve soğuk kaynak mukavemetleri oldukça iyidir. Takım ömrünün uzatılması, şekillendirme işlemi esnasındaki kurulum ve bakım maliyetlerinin de azaltılmasına katkı sağlamaktadır.

      
 

BAKIR BORU UYGULAMALARI

Technox 500® mandrelleri kullanarak boruların genleştirilmesi takım ömrünü belirgin bir şekilde uzatmakta ve şekillendirme prosesinin verimini arttırarak kullanılan yağlayıcıların azaltılmasına (ve hatta ortadan kaldırılmasına) vesile olmaktadır.
 

MÜŞTERİ DESTEĞİ
Dynamic - Ceramic müşterilerimizin taleplerine uygun özelliklerde özgün üretimler gerçekleştirmektedir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi veya özgün talepleriniz hakkında görüşmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

 

 
ARB Metal 2020 © Tüm hakları saklıdır
Anasayfa - Hakkımızda - Sektörler - Haberler - İletişim
Designed by binteraktif web hizmetleri